Masquerade (8.x-2.0-beta1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Forms
pl: Formularze

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: view
pl: przeglądaj

en: Switch
pl: Przełącz

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: Toolbar
pl: Pasek administracyjny

en: You cannot masquerade as yourself. Please choose a different user to masquerade as.
pl: Nie możesz podszywać się za samego siebie. Proszę wybrać innego użytkownika, za którego chcesz się podszyć.

en: Use the site in maintenance mode
pl: Dostęp do strony w trakcie przerwy technicznej
