Masquerade (8.x-2.0-beta2) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Forms
be: Анкеты

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: view
be: глядзець

en: Switch
be: Пераключэнне

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Toolbar
be: Панэль прылад (toolbar)

en: Use the site in maintenance mode
be: Выкарыстанне сайту ў стане тэхнічнага абслугоўвання
