Masquerade (8.x-2.0-beta2) - en to hu translation catalogue (39 entries)

en: Forms
hu: Űrlapok

en: Username
hu: Felhasználónév

en: view
hu: megtekintés

en: Switch
hu: Váltás

en: About
hu: Leírás

en: Masquerade
hu: Álcázás

en: Uses
hu: Használat

en: Toolbar
hu: Eszköztár

en: You cannot masquerade as yourself. Please choose a different user to masquerade as.
hu: Önmagunkká történő álcázás nem lehetséges. Más felhasználó választása szükséges az álcázás használatához.

en: Use the site in maintenance mode
hu: Webhely használata karbantartó módban

en: Masquerade as user link.
hu: Álcázás, mint felhasználó hivatkozás.

en: Masquerade as
hu: Álcázás, mint

en: The Masquerade module allows users to temporarily switch to another user account. It records the original user account, so users can easily switch back.
hu: A <em>Masquerade</em> modul lehetővé teszi a felhasználók számára más felhasználói fiókba történő ideiglenes átváltást. Az eredeti felhasználói fiók eltárolódik, így utána könnyen vissza lehet majd váltani.

en: Granting masquerade access
hu: Álcázási jog megadása

en: Users with the <a href=":permission_link">Masquerade as any user</a> permission are able to masquerade as someone else. Users may only masquerade if they have the same or more permissions as the user they want to switch to. Users are never able to escalate their privileges by masquerading as someone else.
hu: Az <a href=":permission_link">Álcázás bármely felhasználó nevében</a> jogosultság birtokában a felhasználók felvehetik egy másik társuk álcáját, de csak akkor, ha a webhelyen ugyanazokkal, vagy több jogosultsággal bírnak, mint az, akivé álcázni kívánják magukat. Soha nem lehetséges többletjogosultságot nyerni az álcázás használatával.

en: Masquerading as another user
hu: Álcázás másik felhasználó nevében

en: There are multiple ways to masquerade as another user:
hu: Több módja lehetséges másik felhasználóként történő álcázásnak:

en: On the <a href=":admin-people-url">administrative user listing</a>, choose the <em>Masquerade</em> operation of a certain user account.
hu: Az <a href=":admin-people-url">adminisztratív felhasználói lista</a> oldalon kiválasztható a kívánt felhasználói fiók <em>Álcázás</em> művelete.

en: Masquerade can be used directly from menus provided by the %toolbar module.
hu: %toolbar modul által biztosított menükből is történhet közvetlenül az álcázás.

en: Switching back
hu: Visszaváltás

en: To stop masquerading as another user, click the <em>Unmasquerade</em> link in the user account links menu.
hu: A másik felhasználóként való álcázás befejezése a felhasználói fiók menüjében az <em>Álcázás megszüntetése</em> hivatkozásra kattintva lehetséges.

en: Unmasquerade
hu: Álcázás megszüntetése

en: Masquerade as @name
hu: Álcázás @name nevében

en: You are masquerading already. Please <a href="@unmasquerade-url">switch back</a> to your account to masquerade as another user.
hu: Az álcázás már használatban van. A saját felhasználói fiókra történő <a href="@unmasquerade-url">visszaváltás</a> szükséges más felhasználó álcájának használatához.

en: @user is not permitted to %permission. <a href=":maintenance-url">Disable maintenance mode</a> to masquerade as @user.
hu: @user részére %permission nincs megadva. Álcázásának használatához a <a href=":maintenance-url">Karbantartási mód kikapcsolása</a> szükséges.

en: You are not allowed to masquerade as %name.
hu: %name nevében nem engedélyezett az álcázás.

en: Allows privileged users to masquerade as another user.
hu: Lehetővé teszi az arra jogosult felhasználók számára a más felhasználók nevében való álcázás használatát.

en: Switch back to your user account.
hu: Visszaváltás saját felhasználói fiókra.

en: Masquerade as any user except super user
hu: Álcázás bármely (kivéve az egyes számú) felhasználó nevében

en: Masquerade as super user (UID 1)
hu: Álcázás egyes számú felhasználóként

en: User %username masqueraded as %target_username.
hu: %username felhasználó %target_username nevében álcázva.

en: User %username stopped masquerading as %old_username.
hu: %username felhasználó %old_username felhasználóként való álcázása véget ért.

en: Masquerade as @role
hu: Álcázás, mint @role

en: User is masquerading
hu: A felhasználó éppen álcázza magát

en: You are now masquerading as @user.
hu: @user álcája használatban.

en: You are no longer masquerading as @user.
hu: A továbbiakban már nincs használatban @user álcája.

en: Error trying unmasquerading as @user.
hu: Hiba történt @user álcázásának megszüntetése során.

en: Masquerade as…
hu: Álcázás, mint…

en: The user does not exist. Please enter a valid username.
hu: A felhasználó nem létezik. Érvényes felhasználónév megadása szükséges.
