Masquerade (8.x-2.0-beta4) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Forms
km: សំណុំ​បែបបទ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: view
km: មើល​

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ

en: Toolbar
km: របារ​ឧបករណ៍

en: Use the site in maintenance mode
km: ប្រើ​តំបន់​បណ្តាញ​នៅ​ក្នុង​របៀប​តំហែ​ទាំ
