Masquerade (8.x-2.0-beta4) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Forms
nl: Formulieren

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: view
nl: weergeven

en: Switch
nl: Omschakelen

en: About
nl: Over

en: Masquerade
nl: Vermom

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Toolbar
nl: Werkbalk

en: You cannot masquerade as yourself. Please choose a different user to masquerade as.
nl: U kunt zich niet vermommen als uzelf. Kies een andere gebruiker als wie u zich wilt vermommen.

en: Use the site in maintenance mode
nl: De site in onderhoudsmodus gebruiken

en: Masquerade as
nl: Vermom als

en: Masquerading as another user
nl: Vermomd als een andere gebruiker

en: Unmasquerade
nl: Stop vermomming

en: Masquerade as @name
nl: Vermom als @name

en: Masquerade as @role
nl: Vermom als @role

en: User is masquerading
nl: Gebruiker is vermomd

en: You are now masquerading as @user.
nl: U bent nu vermomd als @user.

en: You are no longer masquerading as @user.
nl: U bent niet langer vermomd als @user.

en: Masquerade as…
nl: Vermom als...
