Masquerade (8.x-2.0-rc1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Forms
fi: Lomakkeet

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: view
fi: näkymä

en: Switch
fi: Vaihda

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: Toolbar
fi: Työkalupalkki

en: Use the site in maintenance mode
fi: Käytä sivustoa huoltotilassa
