Masquerade (8.x-2.0-rc1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Forms
ku: فۆرمەکان

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: view
ku: پیشاندان

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: Use the site in maintenance mode
ku: ماڵپەڕ لە باری چاودێریکردندا بەکاربهێنە
