Masquerade (8.x-2.0-rc2) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: view
az: görünüş

en: Switch
az: Keçid

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Toolbar
az: Alətlər paneli
