Masquerade (8.x-2.0-rc3) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Forms
pt: Formulários

en: Username
pt: Nome de usuário

en: view
pt: ver

en: Switch
pt: Trocar

en: About
pt: Sobre

en: Switch back
pt: Voltar

en: Uses
pt: Usos

en: Toolbar
pt: Barra de ferramentas

en: Use the site in maintenance mode
pt: Usar o site em modo de manutenção
