Masquerade (8.x-2.0-rc3) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Forms
sv: Formulär

en: Username
sv: Användarnamn

en: view
sv: visa

en: Switch
sv: Byt

en: About
sv: Om

en: Masquerade
sv: Maskera

en: Switch back
sv: Byt tillbaka

en: Uses
sv: Använder

en: Toolbar
sv: Verktygsrad

en: You cannot masquerade as yourself. Please choose a different user to masquerade as.
sv: Du kan inte maskera som dig själv. Vänligen välj en annan användare att maskera som.

en: Use the site in maintenance mode
sv: Använd webbplatsen i underhållsläge

en: Masquerade as user link.
sv: Länk för användarmaskering.
