Masquerade (8.x-2.0-rc4) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Forms
ta: படிவங்கள்

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: view
ta: பார்

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது

en: Toolbar
ta: கருவிப்பட்டை
