Masquerade (8.x-2.0-rc5) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Forms
ru: Формы

en: Username
ru: Имя пользователя

en: view
ru: представление

en: Switch
ru: Переключить

en: About
ru: Информация

en: Masquerade
ru: Маскировка

en: Switch back
ru: Переключиться назад

en: Uses
ru: Использование

en: Toolbar
ru: Панель инструментов

en: Masquerade settings
ru: Настройка Masquerade

en: Use the site in maintenance mode
ru: Использование сайта в режиме обслуживания
