Masquerade (8.x-2.0-rc5) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: Username
sk: Používateľské meno

en: view
sk: zobraziť

en: Switch
sk: Prepnúť

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa

en: Toolbar
sk: Panel nástrojov

en: Use the site in maintenance mode
sk: Používať stránku v režime údržby
