Masquerade (8.x-2.0-rc5) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Forms
th: ฟอร์ม

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้

en: Use the site in maintenance mode
th: ใช้เว็บไซต์ในโหมดการบำรุงรักษา
