Masquerade (8.x-2.1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Forms
he: טפסים

en: Username
he: שם משתמש

en: view
he: צפיה

en: Switch
he: החלפה

en: About
he: אודות

en: Masquerade
he: התחפשות

en: Switch back
he: להחליף בחזרה

en: Uses
he: שימושים

en: Toolbar
he: סרגל כלים

en: Use the site in maintenance mode
he: השתמש במצב - אתר בתחזוקה

en: Unmasquerade
he: ביטול התחפשות

en: You are now masquerading as @user.
he: הנך מזוהה כעת כ@user.

en: Error trying unmasquerading as @user.
he: תקלה בביטול ההתחפשות ל@user.
