Masquerade (8.x-2.1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Forms
id: Formulir

en: Username
id: Nama pengguna

en: view
id: tampilan

en: Switch
id: Alihkan

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan

en: Use the site in maintenance mode
id: Menggunakan situs dalam modus pemeliharaan
