Masquerade (8.x-2.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Forms
kn: ಫಾರ್ಮ್ ಗಳು

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Switch
kn: ಸ್ವಿಚ್

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Toolbar
kn: ಉಪಕರಣ ಪಟ್ಟಿ
