Masquerade (8.x-2.1) - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Forms
ms: Borang-borang

en: Username
ms: Nama pengguna

en: view
ms: lihat

en: About
ms: Perihal

en: Uses
ms: Penggunaan

en: Use the site in maintenance mode
ms: Gunakan laman web dalam mod penyelenggaraan
