Mass Contact (8.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (30 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Subject
fa: موضوع

en: Send email
fa: فرستادن نامه الکترونیکی

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Categories
fa: دسته‌ها

en: Message
fa: پیغام

en: Category
fa: دسته بندی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Add category
fa: افزودن دسته

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Help
fa: راهنما

en: Archive
fa: آرشیو

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: شناسه

en: Mail
fa: ارسال نامه

en: All
fa: همه

en: Recipients
fa: گیرنده‌ها

en: Hourly threshold
fa: آستانه زمانی

en: Your name
fa: نام شما

en: Role
fa: نقش

en: Send yourself a copy.
fa: ارسال یک نسخه رونوشت به شما.

en: Mime Mail
fa: ایمیل مقلد

en: Send message
fa: ارسال پیغام

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Any
fa: هر

en: Category ID
fa: شناسه دسته

en: Your email address
fa: آدرس پست الکتونیکی شما

en: Troubleshooting
fa: اشکال یابی

en: HTML Mail
fa: نامه HTML
