Mass Contact (8.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Subject
ps: موضوع

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Message
ps: پيغام

en: Category
ps: ټولی

en: Settings
ps: امستنې

en: Help
ps: مرسته

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Mail
ps: بریښنالیک

en: All
ps: ټول

en: Your name
ps: ستاسو نوم

en: Role
ps: ونډه

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Any
ps: هر
