Mass Contact (8.x-1.0-beta2) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Message
mn: Зурвас

en: Category
mn: Ангилал

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Add category
mn: Ангилал нэмэх

en: Help
mn: Тусламж

en: View
mn: Харах

en: Mail
mn: Шуудан

en: All
mn: Бүгд

en: Send yourself a copy.
mn: Хуулбарыг өөртөө илгээх.

en: Send message
mn: Зурвас илгээх

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
