Mass Contact (8.x-1.0-beta2) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Help
se: Veahkki

en: Archive
se: Vuorká

en: View
se: Čájet

en: Mail
se: E-boasta

en: All
se: Buot
