Mass Password Reset (2.1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Logging
sv: Loggning

en: Roles
sv: Roller

en: Authentication
sv: Verifiering

en: Usage
sv: Användning

en: About
sv: Om
