Mass Password Reset (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Logging
pl: Logowanie

en: Roles
pl: Role

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Usage
pl: Użycie

en: About
pl: O stronie
