Mass Password Reset (8.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Logging
lv: Notikumu reģistrācija

en: Roles
lv: Lomas

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Usage
lv: Izmantošana

en: About
lv: Par
