Mass Password Reset (8.x-1.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: Logging
ro: Logare

en: Roles
ro: Roluri

en: Authentication
ro: Autentificare

en: Usage
ro: Utilizare

en: About
ro: Despre
