Mass Password Reset (8.x-1.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Logging
uk: Журналювання

en: Roles
uk: Ролі

en: Authentication
uk: Автентифікація

en: Usage
uk: Використання

en: About
uk: Про модуль
