Mass Password Reset (8.x-1.0-alpha4) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Logging
et: Logimine

en: Roles
et: Rollid

en: Authentication
et: Autentimine

en: About
et: Programmist
