Mass Password Reset (8.x-1.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Logging
eu: Sarbidea

en: Roles
eu: Zereginak

en: Usage
eu: Erabilera

en: About
eu: (r)i buruz
