Mass Password Reset (8.x-1.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Logging
lt: Užrašoma

en: Roles
lt: Rolės

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: Usage
lt: Naudojimas

en: About
lt: Apie
