Mass Password Reset (8.x-1.0-alpha5) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
fr: Annuler

en: Logging
fr: Journalisation

en: Roles
fr: Rôles

en: Authentication
fr: Authentification

en: Usage
fr: Utilisation

en: About
fr: À propos
