Mass Password Reset (8.x-1.0-alpha5) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
id: Batal

en: Logging
id: Pengelogan

en: Roles
id: Peran

en: Authentication
id: Autentikasi

en: Usage
id: Penggunaan

en: About
id: Tentang
