Mass Password Reset (8.x-1.0-alpha5) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Logging
pt: Registos

en: Roles
pt: Grupos de utilizador

en: Authentication
pt: Autenticação

en: Usage
pt: Utilização

en: About
pt: Sobre
