Mass Password Reset (8.x-1.0-alpha5) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Logging
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸುತ್ತಿದೆ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Authentication
kn: ದೃಢೀಕರಣ

en: Usage
kn: ಬಳಕೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
