Mass Password Reset (8.x-1.0-alpha5) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Authentication
sk: Overenie

en: Usage
sk: Využitie

en: About
sk: Informácie o
