Mastodon API (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Alt text
bs: Alt tekst
