Mastodon API (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: - None -
da: - Ingen -

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Machine name
da: Internt navn

en: Entity type
da: Entity-type

en: Alt text
da: Alternativ tekst

en: Image field
da: Billedfelt

en: Image style
da: Billedformat
