Mastodon API (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Instances
fi: Instanssit

en: Bundles
fi: Paketit

en: Alt text
fi: Alt teksti

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: Instance
fi: Instanssi
