Mastodon API (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Status
is: Staða

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni
