Mastodon API (1.0.0-alpha1) - en to ms translation catalogue (8 entries)

en: Type
ms: Jenis

en: Description
ms: Huraian

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: - None -
ms: - Tiada -

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: Image style
ms: Stail imej
