Mastodon API (1.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း
