Mastodon API (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
