Mastodon API (1.0.0-alpha1) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Status
os: Статус

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан
