Mastodon API (1.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Settings
sq: Rregullimet
