Mastodon API (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Entity
ta: உருப்படி

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Bundles
ta: கட்டுக்கள்
