Mastodon API (1.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: - None -
lt: - Joks -

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Entity
lt: Esybė

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Entity type
lt: Esybės tipas

en: Bundles
lt: Rinkiniai

en: Image field
lt: Paveikslėlio laukelis

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius
