Mastodon API (1.0.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Type
ml: തരം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Label
ml: അടയാളം
