Mastodon API (1.0.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: - None -
ca: - Cap -

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Entity
ca: Entitat

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Bundles
ca: Embolcalls

en: Alt text
ca: Text alternatiu

en: Image style
ca: Estil de la imatge
