Mastodon API (1.0.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Entity
eu: Entitatea

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Image style
eu: Irudiaren tankera
