Mastodon API (1.0.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Image field
jv: Field gambar

en: Image style
jv: Gagrag gambar
